معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، از اعزام نیروهای امدادی هلال احمر از شهرهای کربلا، نجف و کاظمین به سامرا واسه کمک رسانی به مصدومان حادثه تروریستی خبر داد.

دکتر علی حیدری با اعلام اینکه هنوز اطلاعات دقیقی از مصدومان حادثه سامرا به هلال احمر اعلام نشده، گفت: نیروهای امدادی هلال احمر ایران به منظور سرویس دهی درمانی از کربلا، نجف و کاظمین به سامرا اعزام شدن.

ایشون با اشاره به اتفاق انفجار انتحاری صبح امروز، در پارکینگ حرم امامین عسکریین(علیهما السلام)، اعلام کرد: بدیش اینه دو اتوبوس از زائران ایرونی هم در این انفجار حادثه دیدن.

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اشاره به بسته شدن تموم مسیرها به سمت محل حادثه، اعلام کرد: الان همه ورودیا و خروجیای محل حادثه از طرف عراق بسته و در نتیجه امدادرسانیا متوقف شده.

ایشون با اشاره به اینکه هنوز موفق به شروع امدادرسانیا به زائران نشده ایم، گفت: هماهنگیای لازم با سازمان هواپیمایی کشور انجام شده تا در صورت ارائه اطلاعات کامل، زائران زخمی به خاک کشور منتقل شن.

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر تاکید کرد: تا کنون آمار دقیقی از تعداد کشته های حادثه انتحاری سامرا در دسترس نیس.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *