رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: نیروهای امدادی هلال احمر به همراه ۳دستگاه آمبولانس و ۲دستگاه آمبولانس واسه کمک رسانی به حادثه دیدگان انفجار حله، راهی منطقه الشوملی شد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر سید علی مرعشی با اعلام این خبر گفت: تا الان آمار موثقی از تعداد زائران ایرونی زخمی در این حادثه وجود نداره.

ایشون گفت: الان تیم امدادی هلا احمر به همراه معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی و نماینده هلال احمر در عراق به همراه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس واسه سرویس دهی لازم در حال حرکت به سمت منطقه حادثه هستن.

ایشون با بیان اینکه این حادثه در ۷۰ کیلومتری کربلا و ۶۰ کیلومتری حله اتفاق افتاده، گفت: محل حادثه در بخش کوچیکی از عراقه که امکانات درمانی کافی جز یه درمانگاه نداره و پس مصدومان رو باید با آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به حله منتقل کرد.

جالبه بدونین عصر امروز تانکر سوخت بمب گذاری شده در جایگاه سوختگیری و رستورانی که زائران در حال برگشت از کربلا به اون مراجعه می کنن، منفجر شد و در زمان این انفجار انتحاری دست کم هفت اتوبوس زائران ایرونی، بحرینی و عراقی در داخل جایگاه سوخت بودن.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *